Použití autosedačky na rovině

airmuseum-wpx   23. April 2016   Comments Off on Použití autosedačky na rovině

SSJ100_for_Interjet

Ty není nutné, ale oba Federal Aviation Administration a American Academy of Pediatrics doporučujeme udělala-you-používání FAA schváleného zádržného systému. To znamená, že buď v schválené autosedačce nebo se stará využít (viz níže).

Z právního hlediska může nést dítě do 24 měsíců na klíně Benthic, obvykle zdarma – ale nečekané turbulence mohou být přenášeny ani lap přenášeny dítě létající ze svých ramen. A při havárii, vaše dítě může být rozdrcen na svém těle.

Britax_Evolva_2Je ironií, že mandát zákon dělal všechno v letadle kabině být battened dolů při vzletu, přistání a turbulence – s výjimkou dětí dost mladých jezdit na kole svých rodičů.

Proč není zákon požadující bezpečnostní dětských zádržných systémů v letadlech? Vzhledem k tomu, Federal Aviation Administration (FAA) analýzy bylo zjištěno, ani v případě, nuceni kupovat za příplatek letenku, mnoho rodin by řídil místo. A statisticky to je daleko nebezpečnější způsob, jak cestovat.

Ať už používáte autosedačku nebo postroje, bude vaše dítě potřebovat svůj vlastní křeslo v letadle. Pokud vaše dítě je dost mladý na to jezdit zdarma, můžete být schopni najít prázdné místo pro něj, ale neexistuje žádná záruka. Mnoho letecké společnosti nabízejí vstupenky za poloviční cenu pro malé děti. Volat svou leteckou společnost požádat o slevu, nebo se zeptat, co politika společnosti je určen pro použití prázdných míst.

Jaký typ autosedačky potřebuji?

Můžete si najít dobrou autosedačku na Kindersitz Test Než si přinesete autosedačka na palubě letadla, zkontrolujte, zda je schválený FAA. Štítek by měl číst: “Tato zdrženlivost je certifikován pro použití v motorových vozidlech a letadlech.” Letušky jsou instruováni se podívat na štítku a můžete narazit na problémy, pokud je to chybí.
Například Cybex Pallas Silver Fix chce splnit Vaše požadavky.
Pokud chcete ušetřit můžete tak jít na Britax EVOLVA 1-2-3.
Jediné sedadlo to je přijat v letadle oficiálně i když je Kiddy Guardian Pro

Ujistěte se, že měřit autosedačku plánujete cestovat s, taky. Aby se vešly do typického trenéra sedadla, autosedačka shoulderstand účtován žádný odpor než 16 palců (i když můžete zvednout loketní opěrku na sedadle v letadle, aby lehce přizpůsobit odporovat autosedačky).

Jak v poloze I a používat sedačku?

Budete chtít, aby si místo u okna. To je to, kde budete muset dát autosedačku, aby se ujistil, že nebude blokovat únikovou cestu v případě nouze. Nesmíte dát autosedačku v řadě regálu sedadla nebo výjezdu.

Zde je to, co FAA doporučuje pro děti jezdí na letounech:

Méně než 20 liber? Jezdit v autosedačce zády ke směru jízdy.
20 až 40 liber? Jezdit v autosedačce po směru jízdy.
Více než 40 liber? Použijte letadlo bezpečnostní pás.
Jako vždy postupujte podle pokynů výrobce péče plně Při páskování vaše dítě do sedačky.
Photo by SuperJet InternationalSSJ100 for Interjet – Interiors, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=29394254